Останні статті

Дивани - основа комфорту та стилю
Дивани — це не просто меблеві предмети Вони є центральною точкою затишку і комфорту в домі. Існує багато різновидів диванів, кожен з яких володіє своїми особливостями, стилем ...
Кухня в стилі Неокласика
Сучасний дизайн кухні у стилі нео класицизму є надзвичайно елегантним та розкішним. Цей стиль відрізняється від інших сучасних дизайнів кухонь своєю дбайливою увагою до деталей та використанням клас...
10 основних крітеріів вибору дивану у 2024 році
Розмір: Розмір дивану повинен відповідати розміру кімнати та допускати зручне розміщення на ньому потрібної кількості людей.<br> Комфорт: Диван повинен бути зручним та забезпечувати відповідний...

Інтернет-магазин Меблів для Дому в Одесі:

Кухні під Замовлення
Наші кухні ― це гарантія якості, ми проектуємо та створюємо кухонні меблі останні 20 років. Робота без посередників - це виконання замовлення в строк, доступні ціни, бездоганна якість збирання кухні майстрами своєї справи. Гарантія та післягарантійний супровід вашої кухні на весь термін її експлуатації. Використовуємо німецьку фурнітуру Hafele та австрійську фурнітуру Blum. Доставляємо власним транспортом, у зручний час, дбайливо та акуратно.

Чому не указують ціну за метр виробництва кухні?

Зазвичай ціна за метр виробництва кухні не вказується, оскільки вартість кухні залежить від багатьох факторів, таких як матеріали, дизайн, розмір та комплектація. Крім того, вартість кухонних меблів зазвичай включає в себе не тільки витрати на виготовлення, але й витрати на проектування, доставку, монтаж та інші додаткові послуги, що ускладнює розрахунок ціни за метр виробництва.
Крім того, виготовлення кухні - це індивідуальний процес, а кожна кухня має свої унікальні характеристики, що впливають на її вартість. Тому, зазвичай ціна кухні розраховується індивідуально для кожного клієнта на основі його потреб та вимог.
Шафи-Купе під Замовлення
Шафи-купе, розпашні шафи, гардеробні кімнати, міжкімнатні системи, вітальні в Одесі. У нашому салоні Ви зможете ознайомитись із новими розсувними системами, різними видами профілю на шафи-купе. Один із трендів останніх років - підвісна система, коли ви бачите лише фасад шафи, без боковин. Надтонкий, невидимий профіль у нових моделях, а також класичний профіль, різні варіанти фарбування. Нові кольори рішення корпусу, можливість комбінувати матеріали. Шафи-купе із вбудованими доводчиками забезпечать плавний хід дверей.
Меблі на замовлення в Одесі
Вибір готових, фабричних меблів просто величезний, але що робити, якщо серед усього різноманіття Ви так і не знайшли саме «свої» меблі? В цьому випадку, можна виготовити меблі на замовлення, з урахуванням Ваших побажань, розмірів та особливостей приміщення. Зупинивши свій вибір на меблях на замовлення, перед Вами відкривається величезний діапазон на вибір матеріалів, фурнітури, різні стильові рішення. Меблі на замовлення дають можливість облаштувати всю квартиру в єдиному стилі для всіх кімнат: кухня, вбиральня, передпокій, дитяча кімната та ванна кімната.

Ласкаво просимо!

Оберіть мову інтерфейсу зі списку доступних