Перед тим як завітати до меблевого салону визначьте для себе наступні моменти:
Великий, габаритний диван займе весь простір у невеличкій вітальні, а маленький загубиться у великому приміщенні, тому слід заміряти кімнату й вирішити скільки місця може зайняти диван так, щоб він розташувався гармонійно і пропорційно щодо приміщення.
Слід враховувати у якому стилі вже облаштована вітальня та підбирати диван у цьому ж стилі. Якщо стиль вашої вітальні - скандинавський, чудово виглядатиме диван на дерев'яних ніжках, з простим дизайном і вже зовсім дивно виглядатиме диван в стилі бароко в такому приміщенні. Призначення дивана. Чи плануєте використовувати диван для сну або тільки для відпочинку. Відповідно вибираємо або розкладний диван зі спальним місцем або не розкладний.
Дивани в основному поділяються на 2 види:
прямі та кутові, але є різні варіації.
Кутові дивани – місткі та функціональні. Якщо диван із спальним місцем у ньому ще буде ніша для білизни. Кут слід вказати при замовленні, іноді зустрічаються моделі, де кут обертається, і ви можете змінювати його розташування, коли захочете.
П-подібний диван – чудово підійде для великих приміщень, виглядає такий диван солідно. Якщо у вас простора вітальня, краще вибрати один п-подібний диван, ніж поставити кілька маленьких диванів та крісла. Існують універсальні модульні дивани, вони мають кілька варіантів модулів (як прмі так і кутові), які легко з'єднуються між собою, таким чином, ви можете замовити диван прямий, кутовий або П-подібний з однієї коллекції, вони будуть виготовлені в єдиному стилі.
Коли ви вже визначилися з диваном, потрібно вирішити яку обивку обрати, це може бути:
Тканина Вибір тканин неймовірний, тканини бувають водовідштовхувальні та анти-кіготь, для тих у кого є діти та тварини. Також тканини різні за своєю фактурою: велюр, рогожка, жаккард варіантів необмежена кількість.
Шкіра чи еко-шкіра. Палітра кольорів менша ніж у тканинах, але є з чого вибрати. Дивани з тканини також бувають з принтом (малюном, візерунком) або без. Різні варіанти з квітами, смужками, клітинами підійдуть під інтер'єр у стилі прованс.
Механізмів розкладки існує чимало, зупинимося на найзручніших та найпрактичніших.
- євро-книжка, один з найлегших механізмів, що не ламаються. Легка розкладка, достатньо потягнути сидіння на себе, а спинку опустити донизу, отримуємо повноцінне спальне місце.
- Книжка всім знайома з дитинства, сидіння треба підняти до характерного клацання і опустити вниз. Є в цоьму механізмі особливість6 щоб розкласти диван треба його трохи відсунути від стіни.
- Дельфін використовують найчастіше в кутових диванах, зручна розкладка: потрібно потягнути за блок виїзний і він легко виринає і стає в рівень з основним спальним місцем.
- акордеон - розкладається в довжину, достатньо потягнути на себе сидіння.
- Ножиці або поворотний механізм. Одна або обидві частини повертається на 90*, утворюючи повноцінне спальне місце, легкий механізм трансформації, з'явився не так давно,
в порівнянні з іншими механізмами.
Диван Дублін саме з такою розкладкою, при цьому ще має 2 вмонтовані тумби, колір яких можна вибрати. У цій моделі повертаються обидві частини та виходить практично ліжко і одразу з тумбами приліжковими.
Інший приклад розкладки "ножиці" це диван Канзас або Елата, тут повертається лише одна частина дивана. Сподіваюся, тепер ви легко зможете підібрати диван, до зустрічі.
Оберіть мову інтерфейсу зі списку доступних